forbot
Ветрейд, ООО
+38 (067) 650-87-04
  • Ветрейд, ООО
  • Каталог товаров
  • Кормушки, поилки для домашних животных
  • Поилки для домашних птиц

Поилки для домашних птиц

Поїлка 7 л.
Под заказ 
140 UAH
Поїлка 7 л. Наша компанія пропонує Вашій увазі товари для голубівництва. У нас представлені провідні виробники лікарських препаратів і товарів для голубів. У нас Ви завжди знайдете обладнання та інвентар для Вашого голубиного розплідника.
Группа: Поилки для домашних птиц
Поїлка нова 4л
Под заказ 
105 UAH
Поїлка нова 4л Наша компанія пропонує Вашій увазі товари для голубівництва. У нас представлені провідні виробники лікарських препаратів і товарів для голубів. У нас Ви завжди знайдете обладнання та інвентар для Вашого голубиного розплідника.
Группа: Поилки для домашних птиц
Поїлка 3,5 л.
В наличии 
90 UAH
Поїлка 3,5 л. Наша компанія пропонує Вашій увазі товари для голубівництва. У нас представлені провідні виробники лікарських препаратів і товарів для голубів. У нас Ви завжди знайдете обладнання та інвентар для Вашого голубиного розплідника.
Группа: Поилки для домашних птиц
Поїлка 5 л.
Под заказ 
95 UAH
Поїлка 5 л. Наша компанія пропонує Вашій увазі товари для голубівництва. У нас представлені провідні виробники лікарських препаратів і товарів для голубів. У нас Ви завжди знайдете обладнання та інвентар для Вашого голубиного розплідника.
Группа: Поилки для домашних птиц
Поїлка-чашка
Под заказ 
12 UAH
Поїлка-чашка Наша компанія пропонує Вашій увазі товари для голубівництва. У нас представлені провідні виробники лікарських препаратів і товарів для голубів. У нас Ви завжди знайдете обладнання та інвентар для Вашого голубиного розплідника.
Группа: Поилки для домашних птиц

Описание

Поилки для домашних птиц от компании Ветрейд, ООО Львове (Украина). Каталог товаров - Поилки для домашних птиц. Продажа оптом и в розницу. Звоните!